PRZEPROWADZKI FIRM WROCŁAW

Krasnal Przeprowadzki zajmuję się przede wszystkim nowoczesną i profesjonalną przeprowadzką firm. Specjalizujemy się w pakowaniu wszystkich dokumentów, zabezpieczaniu mebli, znoszeniu, wnoszeniu i dokładnym rozlokowaniu rzeczy w nowej siedzibie firmy. Realizujemy zlecenia dużych oddziałów oraz kameralne biura prywatnych przedsiębiorców.

TANIE PRZEPROWADZKI FIRM WE WROCŁAWIU

Wszystkie szczegóły omawiamy podczas wizyty naszego przedstawiciela, który dokonuję wyceny i przedstawia całą naszą ofertę świadczonych usług. Dostarczamy pojemniki do pakowania wraz z kartonami, aby wszystko było zabezpieczone i posegregowane, co gwarantuję komfort i porządek. Na wszystkie nasze usługi  przeprowadzki firm wystawiamy faktury.

Dodatkowo posiadamy specjalistyczne hale magazynowe, które oddajemy do Państwa dyspozycji! 24-godzinny monitoring oraz optymalna temperatura, gwarantują najwyższą jakość świadczonej usługi.

PRZEPROWADZKI BIUR

Nasza flota pozwala na przeprowadzkę małych, średnich i dużych biur we Wrocławiu. Sprzęt firmowy staranie pakujemy do kartonów i zabezpieczamy odpowiednio materiałami ochronnymi. Naszą specjalizacją są przeprowadzki całych firm we Wrocławiu i okolicach Wrocławia. Zapraszamy do współpracy.