PRZEPROWADZKI DOMÓW

Krasnal Przeprowadzki specjalizuję się w przeprowadzkach klientów indywidualnych. Zajmujemy się pakowaniem mienia, zabezpieczaniem mebli, znoszeniem oraz wnoszeniem w nowym domu. Nie ma znaczenia ilość pięter – nasi pracownicy poradzą sobie wszędzie!

Nasze profesjonalne, dostawcze samochody pomieszczą największe witryny czy kredensy, gwarantując przy tym bezpieczeństwo i szybkość transportu. Doświadczeni pracownicy zajmą się wszystkim podczas przeprowadzki, posiadają fachowe akcesoria, niezbędne wózki, pasy do noszenia oraz szereg ochronnych materiałów do zabezpieczenia mebli.

Skontaktuj się z nami i poznaj wrocławskich profesjonalistów!

Zobacz także: przeprowadzki mieszkań Wrocław

Profesjonalne przeprowadzki domów oferuje firma Krasnal z Wrocławia

Przeprowadzka domu pod jest jedną z bardzo popularnych usług świadczonych przez naszą firmę Krasnal we Wrocławiu. Oznacza to realizację wielu różnych zadań, które wykonują pracownicy naszej firmy. Jednocześnie nie musicie Państwo dbać o żadne szczegóły związane z transportem swoich rzeczy z jednej miejscowości do drugiej. Oferujemy pomoc w pakowaniu mebli i rzeczy osobistych, transport, magazynowanie oraz wiele innych prac. Uwzględnimy je na wstępnym etapie przygotowań do świadczenia określonej usługi przeprowadzki domu.

Nasza firma z Wrocławia oferuje następujące usługi związane z przeprowadzką domu

Przeprowadzka domu pod klucz. Zapewniamy transport od drzwi do drzwi wszystkich rzeczy z Państwa dotychczasowego domu. Dotyczy to mebli, sprzętu gospodarstwa domowego, RTV, rzeczy osobistych, fortepianu, przedmiotów ponadgabarytowych itd. Podczas długiego pobytu w jednym miejscu gromadzi się wiele różnych przedmiotów osobistych i wiele z nich trudno transportować. Żyrandole, lampy podłogowe, zestawy obiadowe i kryształowe kieliszki do wina, lustra i obrazy są dość delikatne i drogie. Pracownicy naszej firmy mają doświadczenie w pakowaniu i przewożeniu tak delikatnych przedmiotów.

Nasza firma Krasnal organizuje przeprowadzki dla klientów indywidualnych, oferując takie usługi jak:

  • Pakowanie całego mienia (np. meble, AGD, RTV, rzeczy osobiste)
  • Na życzenie klienta dostarczamy opakowania do zabezpieczenia Państwa mienia (kartony, folia, taśma)
  • Zabezpieczenie mebli, szklane witryny oraz inne przedmioty ze szkła są solidnie owijane folią, dzięki czemu nie są narażone na uszkodzenie
  • Cały sprzęt AGD jest fachowo zabezpieczony i przewożony w odpowiedniej pozycji   
  • Znosimy wszystkie przygotowane rzeczy i zabezpieczamy na samochodzie
  • Przetransportujemy bezpiecznie powierzone nam mienie bez zarysowań oraz innych uszkodzeń mechanicznych
  • Wniesiemy do nowego domu wszystkie przedmioty znajdujące się na samochodzie
  • Ustawimy meble oraz sprzęt AGD i RTV we wskazanych przez Państwa miejscach.

Zatrudniamy specjalistów, którzy mają doświadczenie w przeprowadzkach domów, mają odpowiednie podejście do wykonywania wszystkich prac z tym związanych. Nie ma dla nich znaczenia ilość pięter do pokonania, w każdej sytuacji radzą sobie doskonale.

Czym wyróżniają się usługi naszej firmy z Wrocławia wykonującej przeprowadzki?

Nasza firma przeprowadzkowa we Wrocławiu dysponuje pojazdami przystosowanymi do przewozu mebli oraz specjalnych przedmiotów, które wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Przewieziemy każdy rozmiar mebli w tym ponadwymiarowych witryn, szaf zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo. Pracownicy podczas wykonywania usługi przeprowadzania domu korzystają z wózków, ochronnych materiałów, pasów do noszenia, dzięki czemu ich praca jest solidna a klienci są zawsze zadowoleni.

Jeżeli potrzebuje Państwo przewiezienia rzeczy ze swojego domu w inne miejsce, wystarczy skontaktować się z naszą firmą we Wrocławiu a my wykonamy to rzetelnie z dbałością o każdy szczegół. Mamy świadomość, że podczas przeprowadzki wszystko musi być starannie zapakowane i przygotowane, od tego zależy, w jakim stanie przedmioty dotrą do miejsca docelowego. Kontaktując się z nami, wyjaśnimy Państwu wszystkie niuanse transportu ładunków i wybierzemy pojazd, który będzie najbardziej odpowiedni. Udzielimy wskazówek jak należy pakować rzeczy, ponieważ opisanie każdego kartonu ułatwi późniejszy rozładunek i ustawianie w nowym miejscu.