MONTAŻ MEBLI WROCŁAW


Jako nieliczni oferujemy montaż mebli, a także demontaż mebli, skręcanie szaf, krzeseł, łóżek czy półek! Źle przeprowadzony montaż mebli może skończyć się ich trwałym uszkodzeniem – nie zawsze warto ryzykować.
Rozkręcamy i przewozimy również masywne kredensy oraz inne antyczne meble, gwarantując przy tym wysoką jakość świadczonej usługi i bezpieczeństwo.

Podejmowanie się montażu prostych mebli z jasną i czytelną instrukcją to dla większości nic trudnego. Wystarczy prosty śrubokręt, czasami młotek lub coś twardego do przybicia kilku gwoździ. Co w przypadku, gdy mebel jest skomplikowany, a instrukcja kompletnie nieczytelna? Powierzenie tego typu zleceń fachowcom to naprawdę dobry pomysł.

Możemy zaoszczędzić Państwu wiele godzin trudu i nerwów. Przy skręcaniu mebli łatwo popełnić błędy, których nie da się naprawić. Można uszkodzić śruby bądź sfatygować przygotowane otwory.

PEŁNY MONTAŻ I DEMONTAŻ MEBLI

Posiadamy fachowe narzędzia i doświadczenie, które jest niezbędne przy świadczeniu tego rodzaju usług, jakimi są demontaż i montaż mebli!

Krasnal Przeprowadzki Wrocław to nowoczesne podejście do klienta i profesjonalne usługi!

Zobacz także: przeprowadzki firm Wrocław