MAGAZYNOWANIE MIENIA WROCŁAW

Przechowywanie rzeczy we Wrocławiu to jedna z działalności firmy Krasnal w mieście Wrocław. Chętnie przechowamy Państwa mienie: rzeczy osobiste, sprzęt i inne przedmioty. Nasza przechowalnia to dobrze przystosowane miejsce, aby przechować wszelki rodzaj dobytku. Magazyn jest specjalistycznie przygotowany, dzięki optymalnej temperaturze i wilgotności, bezpieczne przechowywanie rzeczy jest gwarantowane. Wszystkie przedmioty są dodatkowo zabezpieczane i oznaczane przez naszych pracowników. Posiadamy również pomieszczenia do przechowywania kwiatów, którymi podczas całego okresu magazynowania się zajmujemy – podlewamy oraz pielęgnujemy. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta i usługi na najwyższym poziomie!

PRZECHOWYWANIE RZECZY WROCŁAW

Jako nieliczni posiadamy wieloletnie doświadczenie w magazynowaniu mienia oraz solidne zaplecze techniczne. Monitorowane powierzchnie magazynowe oraz 24 godzinny nadzór terenów zewnętrznych obiektu gwarantuje bezpieczeństwo i satysfakcję klienta. Specjalistyczna powierzchnia magazynu, która zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług! Profesjonalna przechowalnia rzeczy Wrocław.

Zobacz także: Referencje

 

Na wstępie prosimy o kontakt z firmą Krasnal Przeprowadzki telefonicznie bądź mailowo. Po podaniu szczegółów planowanej przeprowadzki, nasz konsultant wyceni koszt usługi oraz ustali dogodny dla Państwa termin. W zależności od Państwa życzeń, możemy zająć się wyłącznie transportem dobytku, bądź również jego profesjonalnym pakowaniem.

Przeprowadzamy firmy głównie z Wrocławia, jednak nie tylko. Nasze usługi obejmują także okolice Wrocławia.

Tak, oprócz zabezpieczenia ładunku przed samym transportem, możemy również zająć się profesjonalnym pakowaniem. W ten sposób zaoszczędzimy Państwa czas i zminimalizujemy ryzyko uszkodzeń. Niektóre meble bezpieczniej jest przewozić w częściach - zajmiemy się również ich skręceniem.

Tak, oprócz czynności stricte przeprowadzkowych, oferujemy także utylizację mebli i sprzętu AGD według obowiązujących norm.

Tak, posiadamy specjalne pojemniki i kartony zabezpieczające mienie podczas przeprowadzek. Dysponujemy również innymi materiałami do tego przeznaczonymi, np. folie, wózki przeprowadzkowe.

Tak, wielkość firmy nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie przeprowadzić jednoosobową działalność, jak i wieloosobowe przedsiębiorstwo. Dysponujemy odpowiednią liczbą pracowników i samochodów transportowych na takie okoliczności.

Wszystkie przeprowadzki staramy się przeprowadzać w jak najdogodniejszym dla klienta terminie. Wszystko zależy od zakresu usług, wielkości przeprowadzki i destynacji. Po kontakcie z naszym konsultantem na pewno uda się dobrać termin dogodny dla obu stron.

Posiadamy szeroką flotę samochodów: auta kontenerowe o różnej ładowności - od małych ciężarówek (ładowność 2t) dla klientów indywidualnych, po auta o ładowności od 5 do 24 ton dla klientów biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomieścić i przewieźć ładunki różnego gabarytu.

Jeśli decydujecie się Państwo na samodzielne pakowanie, należy pamiętać o odpowiednim oznakowaniu zawartości pojemników. W przypadku przeprowadzki firmy rekomendujemy kompleksową usługę - wówczas pakowanie leży po naszej stronie. W oparciu o doświadczenie i specjalne materiały zyskacie Państwo pewność, że wasze rzeczy zostaną dowiezione całe i nienaruszone, w dodatku szybko i sprawnie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przeprowadzkach firm, a także mieszkań i domów, wiemy, jak dobrze zapakować każdy rodzaj ładunku. Posiadamy odpowiednie materiały i zabezpieczenia dla mebli, przedmiotów wartościowych i urządzeń biurowych. Również nasze samochody posiadają odpowiednie zabezpieczenia, dla jeszcze lepszej ochrony mienia w czasie przewozu.

 

Firma Krasnal Przeprowadzki we Wrocławiu – magazynowanie mienia klienta

Przechowywanie rzeczy podczas przeprowadzki to odpowiedni temat dla wszystkich, którzy planują zmianę miejsca zamieszkania, sprzedaż mieszkania. Nasza firma Krasnal zajmuje się organizowaniem przeprowadzek na terenie Wrocławia i okolic. Proces ten bezpośrednio wiąże się z problemem przenoszenia mebli, sprzętu gospodarstwa domowego – AGD, RTV, rzeczy osobistych i innego mienia. Optymalna, najbardziej racjonalna opcja, która może znacznie obniżyć koszty finansowe i czasowe to transport mebli i rzeczy do naszej przechowalni, która jest dobrze przygotowana do magazynowania wyposażenia domu, mieszkania, biura.

Przechowywanie rzeczy – Wrocław

Transport mienia podczas przeprowadzki odbywa się w specjalnie do tego przystosowanych pojazdach, które wyposażone są w pasy mocujące do zabezpieczenia mebli i sprzętu. Pracownicy naszej firmy dotrą na umówione miejsce, szybko i dokładnie załadują Państwa rzeczy do samochodu, następne przywiozą do naszego magazynu. Usługi transportowe i magazynowe we Wrocławiu są korzystne cenowo, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nasza firma wykonuje kompleksową usługę przeprowadzki: demontaż mebli, pakowanie rzeczy, zniesienie, załadunek na samochód, rozładunek w miejscu docelowym, wniesienie do domu, montaż mebli. Jeśli Państwa mienie wymaga przechowania przez określony czas, możemy zapewnić dobre warunki w naszym magazynie. Oferujemy Państwu, przechowywanie dobytku w optymalnym środowisku. Wszystkie powierzone nam rzeczy zostaną specjalnie oznaczone i dodatkowo zabezpieczone. Jeżeli posiadacie Państwo kwiaty, również dla nich mamy przygotowane pomieszczenie, w którym nasi pracownicy będą wykonywać zabiegi pielęgnacyjne.   

Oferta magazynowania mienia w naszej przechowalni we Wrocławiu

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w przechowywaniu mienia klientów. Dysponujemy specjalistycznym zapleczem technicznym i gwarantujemy Państwa rzeczom całodobowy monitoring, dzięki czemu są bezpieczne. Odpowiedzialne przechowywanie mebli i rzeczy podczas przeprowadzki jest przystępną cenowo i wygodną usługą dla tych, którzy mają przed sobą długą podróż, wynajmują mieszkanie, remontują lub zmniejszają powierzchnię mieszkalną, biurową, handlową. Zapewnimy nie tylko miejsce w magazynie do przechowywania mebli lub rzeczy: nasi specjaliści będą w stanie dostarczyć niezbędne materiały opakowaniowe do pakowania lub w pełni przygotują dobytek do przechowywania (zdemontują i spakują meble, sprzęt). Następnie przetransportują do magazynu, a w odpowiednim czasie do nowego domu, mieszkania lub biura. Magazyny wyposażone są w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, utrzymują optymalną temperaturę i wilgotność. Idealnie nadają się nawet do umieszczania sprzętu i wyposażenia biurowego, dokumentów archiwalnych, przedmiotów osobistych, mebli tapicerowanych i szafek.

Magazynowanie w czasie przeprowadzki: zalety magazynu we Wrocławiu

  • Mienie zdeponowane w momencie przeprowadzki jest zwracane Państwu w takim samym stanie, w jakim dotarło do naszego magazynu.
  • Bezpieczeństwo zapewniają najnowsze systemy bezpieczeństwa i całodobowa ochrona powierzchni magazynowych.
  • Transport rzeczy w samochodach skraca czas przeprowadzki i oszczędza Państwa pieniądze oraz wysiłek związany z załadunkiem i rozładunkiem.

Posiadając doświadczenie i własne zasoby (magazyny, specjaliści, technologie), nasza firma Krasnal Przeprowadzki we Wrocławiu jest gotowa rozwiązać złożone zadania związane z pakowaniem, transportem i przechowywaniem Państwa mienia.